Зорян Шкіряк: "Відносно підриву автомобіля ОБСЄ на тимчасово окупованій..."

30

Нояб -0001

Зорян Шкіряк: "Відносно підриву автомобіля ОБСЄ на тимчасово окупованій..."

В Статьи

Зорян Шкіряк в facebook:
rn

Відносно підриву автомобіля ОБСЄ на тимчасово окупованій території ОРДЛО, в результаті якого загинув громадянин США, а двоє співробітників місії (громадяни Чехії та Німеччини) отримали поранення. Стався відвертий терористичний акт, скоєний кремлівськими бойовиками по відношенню до представників офіційної міжнародної місії! Відповідальність за здійснення цього кривавого злочину цілковито лежить на президенті РФ Путіні, його окупаційній армії і іхніх російсько-терористичних б ... андах "лднр".

Це ще один потужний сигнал всьому цивілізованому світу, що Путін давно перетнув межу вседозволеності і задля задоволення своіх психічно збочених амбіцій не зупиниться ні перед чим.

Закривати очі на цинічне вбивство співробітника ОБСЄ - неприпустимо! Інакше, це означатиме прояв слабкості перед міжнародним російським тероризмом.

Отже, реакція ОБСЄ, ЄС, США і всієї світової спільноти повинна бути рішучою, жорсткою і адекватною. Винні у теракті мають бути встановлені і покарані за всіма нормами міжнародного права.