Ігор Мосійчук: "Щодо нічної пожежі в Лукянівському СІЗО. Деякі ЗМІ ..."

30

Нояб -0001

Ігор Мосійчук: "Щодо нічної пожежі в Лукянівському СІЗО. Деякі ЗМІ ..."

В Статьи

Ігор Мосійчук в facebook:

Щодо нічної пожежі в Лукянівському СІЗО. Деякі ЗМІ з подачі колишнього очільника Пенітенціарної служби Сергій Старенький розповсюдили інформацію, що згоріли так звані VIP-камери на так званій "малолєткі" де до речі в 2013 утримувався і я.

Це не відповідає дійсності! Ось, що насправді трапилося в Лукянівському СІЗО цієї ночі: На корпусі для утримання неповнолітніх арештантів (де знаходяться медичні кабінети) зайнявся дах. Попередня причина запалювання несправна електропроводк ... а ,постраждалих нема, працює комісія. Там де на "малолєтці" знаходяться медичні кабінети нема чергового і зразу повідомити про загорання нікому. В’язні до місця загорання вночі жодного доступу не мають а отже версія підпалу СІЗО ув’язненими через вимогу введення в дію закону про амністію теж не відповідає дійсності.

Якщо ж "малолєтку" все ж таки зумисно підпалили то зробити це міг виключно працівник СІЗО з наприклад метою знищення якихось документів які зберігалися в медчастині. В результаті пожежі окрім мед кабінету згорів дах на "малолетці".