Корчак Наталія: "Не треба бігти поперед паровозу…  Щодо висновку до ..."

30

Нояб -0001

Корчак Наталія: "Не треба бігти поперед паровозу… Щодо висновку до ..."

В Статьи

Корчак Наталія в facebook:

Не треба бігти поперед паровозу…

Щодо висновку до проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій осіб», яким передбачається скасувати обов’язок подавати електронні декларації громадськими активістами-антикорупційниками.

Звертаю увагу, що члени НАЗК вчора проголосували за висновок до законопроекту, яким насамперед, передбачається необхідність КОНКРЕТИЗАЦІЇ кола осіб – представників антик ... орупційних організацій, а також їхніх підрядників, які із 2018 року зобов’язані подавати електронні декларації. А також, про ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДООПРАЦЮВАННЯ внесених Верховною Радою змін до закону, якими передбачається введення е-декларування для представників антикорупційних організацій, в ході роботи робочої групи, створеної при Президенті.

Відтак, у рішенні, прийнятому НАЗК стосовно декларування громадських активістів , не йдеться про категоричну позицію органу, як це подано Rouslan Riaboshapka

Мова йде про роботу над законодавчими змінами у законодавчому полі і про обов’язкове залучення до робочої групи представників від Національного агентства!