Сергій Пашинський: "28 квітня Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив..."

30

Нояб -0001

Сергій Пашинський: "28 квітня Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив..."

В Статьи

Сергій Пашинський в facebook:

28 квітня Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про повернення до державного бюджету коштів, вкрадених екс-президентом Віктором Януковичем та його соратникам за три роки свого сумнозвісного “покращення”.

Повернення коштів, за які ми боролися півтора роки, пропонуючи кілька версій закону про спецконфіскацію Верховній Раді (на жаль, цинічно провалених лжепатріотами на зарплаті у Курченка, Клименка, Онищенка, Арбузова та інших втікачів у Росіі) -- це є велика перемога. Одн ... ак зараз всі так звані “патріоти на гонорарах” почали верещати, що ніяких грошей немає, і все це піар.

Аби позбутися подібних спекуляцій, сьогодні отримав відповідь від Державного казначейства за підписом Тетяни Слюз про надходження цих коштів до Державного бюджету. Так, у своєму листі вона повідомляє про зарахування на валютний рахунок Держказначейства в “Ощадбанку” 28 квітня --- 1117, 27 млн.дол. Додатково в Міністерство фінансів передано ОЗДП на суму 330 мільйонів доларів, на яку буде зменшено державний борг України. Відповідно, загальні доходи Державного бюджету складають трохи більше 1,5 мільярди доларів.

Тому хочу поінформувати всіх захисників тих, ким було вкрадено ці кошти - це лише перші кроки. І зупинятись ми не збираємось.Сергій Пашинський