Є проблеми: у Зеленського пояснили затримку з траншем від МВФ

30

Нояб -0001

Є проблеми: у Зеленського пояснили затримку з траншем від МВФ

В Статьи

последние новости в Украине останні новини в Україні


Транш Міжнародного валютного фонду (МВФ) Україна не отримала, оскільки не вдалося вирішити певні проблеми. У міжнародних аналітиків виникли питання щодо роботи антикорупційних органів України.

Об этом сообщает Слон

Київ може отримати наступний транш від фінансової організації наприкінці 2020 або на початку 2021 року. В ефірі каналу "Україна 24" 16 жовтня ситуацію прокоментував Олег Устенко, радник президента з економічних питань.

Наразі паузи щодо співпраці немає. Керівництво усіх фінансових структур залучено до відповідних перемовин. Устенко зазначив, що не все вдається зробити вчасно, а деякі проблеми заважають реалізувати усі напрацювання.

Приділяється достатньо велика увага до бюджету та корегувань. Також, за словами економіста, є й інші причини та фактори, які впливають на реалізацію Україною відповідної програми.

Раніше ASPI news повідомляло, що Устенко поскаржився на відсутність коштів для створення вільної економічної зони на Донбасі. Також у Нацбанку назвали найбільш дискусійні питання на переговорах із представниками Міжнародного валютного фонду.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/e-problemi-u-zelenskogo-poyasnili-zatrimku-z-transhem-vid-mvf”