Біла Церква готова до початку опалювального сезону: розпочнеться вчасно

30

Нояб -0001

Біла Церква готова до початку опалювального сезону: розпочнеться вчасно

В Статьи

77be5942ae7e1b335f96b05aa4bd3efd-e1585573941773

Директор «Білоцерківскої ТЕЦ» Василь Кривенко наголосив, що підприємство також готове до початку сезону, провело необхідні капітальні ремонти обладнання й протягом доби може розпочати подачу газу.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


У ході наради було наголошено на підписаних договорах «Білоцерківтепломережі» та «Білоцерківскої ТЕЦ» із НАК «Нафтогаз України» та «Київолгазом» щодо постачання та транспортування газу. Існуючий борг перед «Київолгазом» буде реструктуризовано та поетапно погашатиметься.


Заступник міського голови Анатолій Кравець зауважив, що теплопостачання розпочнеться у разі, коли середня добова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб становитиме 8 С та нижче, як цього вимагають нормативні документи.


У закладах охорони здоров’я, дитячих дошкільних, позашкільних та спортивних установах теплопостачання розпочнеться згідно із заявами керівників даних установ, як це передбачено рішенням виконавчого комітету, проте таких заяв станом на сьогодні ще не надходило.


Начальник Білоцерківської філії ПАТ «Київоблгаз» Ігор Савєльєв також запевнив, що установа готова до початку сезону.


Виконком вирішив:


  1. Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» розпочати опалювальний період 2020—2021 років для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних та спортивних закладів від індивідуальних джерел теплопостачання, згідно із заявами керівників установ.
  2. Рекомендувати іншим виробникам та постачальникам теплової енергії розпочати опалювальний період 2020—2021 років для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних та спортивних закладів міста згідно із заявами керівників установ.
  3. Опалювальний період для житлового фонду, інших споживачів міста Біла Церква розпочати виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 80 С та нижче.
  4. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати при наявності актів готовності до опалювального періоду та при проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.


У ході наради міський голова наголосив, що серед білоцерківців шириться занепокоєння щодо можливих проблем з початком опалювального сезону на масиві Леваневського, тому, наразі, ще раз обговорюється поточний стан.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/bila-cerkva-gotova-do-pochatku-opalyuvalnogo-sezonu-rozpochnetsya-vchasno.html”