На МКС полагодили систему постачання кисню в російському модулі. Витік там почався ще в серпні

30

Нояб -0001

На МКС полагодили систему постачання кисню в російському модулі. Витік там почався ще в серпні

В Статьи

Місце витоку повітря в російському модулі МКС знайшли за допомогою пакетика із чаєм

Екіпаж Міжнародної космічної станції полагодив систему постачання кисню "Электрон-ВМ", яка встановлена на російському модулі станції "Звезда", повідомила пресслужба "Роскосмосу" "Інтерфаксу" 17 жовтня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Систему запустили знову, зараз вона функціонує в повному обсязі, заявило відомство.

Уперше про витік повітря "Роскосмос" повідомив 20 серпня, пише "Інтерфакс". 30 вересня в "Роскосмосі" заявили, що витік відбувається в перехідному відсіку службового модуля "Звезда". Відомство стверджувало, що ситуація небезпеки для космонавтів не становить.

Точне місце витоку знайшли 15 жовтня, зазначає "Інтерфакс" – тріщину виявили за допомогою пакетика із чаєм, який притягнуло до ділянки із тріщиною у відсіку. На випадок перебоїв у МКС є запаси кисню. Крім того, в американському модулі працює окрема система постачання кисню.

Зараз на станції працюють російські космонавти Анатолій Іванишин, Іван Вагнер, Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков, а також астронавти НАСА Крістофер Кессіді та Кетлін Рубінс.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/na-mks-polagodili-sistemu-podachi-kisnju-v-rosijskomu-moduli-vitik-tam-pochalasja-shche-v-serpni-1523428.html”