До квітня 2021 року цін на залізничні квитки не підвищать – "Укрзалізниця"

30

Нояб -0001

До квітня 2021 року цін на залізничні квитки не підвищать – "Укрзалізниця"

В Статьи

З 1 листопада УЗ знизить вартість квитків на місця в першому класі "Інтерсіті"

2020 року і в першому кварталі 2021-го тарифів на пасажирські перевезення в Україні не змінюватимуть. Про це 29 жовтня на пресконференції заявив директор філії "Пасажирська компанія" "Укрзалізниці" Олександр Перцовський, пише "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает Министерство правды

Він зазначив, що триває дискусія про можливе підвищення тарифів із другого кварталу 2021 року, але фінального рішення щодо тарифів на наступний рік ще немає.

Перцовський повідомив, що УЗ з 1 листопада знизить майже на 15% вартість квитків на місця в першому класі швидкісних поїздів "Інтерсіті". За його словами, компанія введе диференціацію ціни залежно від терміну купівлі квитків. Вони будуть дешевшими під час покупки.

2020 року УЗ не підвищувала тарифів на пасажирські перевезення. У квітні міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявляв, що до цього питання "необхідно буде повертатися в майбутньому", але коли, не уточнив.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/do-kvitnja-2021-roku-tsini-na-zaliznichni-kvitki-ne-pidvishchat-ukrzaliznitsja-1525130.html”