Опозиція бойкотує другий тур виборів у Грузії

30

Нояб -0001

Опозиція бойкотує другий тур виборів у Грузії

В Статьи

Фото з відкритих джерел — Опозиція бойкотує другий тур виборів у Грузії
Фото з відкритих джерел


Прізвища опозиційних кандидатів все рівно залишаються в бюлетенях

Об этом сообщает Сергей Доренко


Другий тур парламентських виборів відбувається сьогодні у 27 одномандатних округах в Грузії. За повідомленням «Європейської правди», у грузинському ЦВК заявили про вжиті заходи, аби не допустити під час голосування поширення інфекції. Виборці з’являються на дільницях у масках. Члени виборчих комісій, спостерігачі та представники ЗМІ проходять термоскрінінг перед входом на дільницю. При цьому на них повинні бути надягнуті рукавички, маски і щити.

Поміж тим у Грузії в суботу повідомили про 3824 нові випадки коронавірусу за минулу добу, що стало максимумом з початку пандемії. Загальне число заражень вже перевищило 100 тисяч.

Від першого туру другий буде відрізнятися тим, що за процесом не стежитимуть представники опозиційних партій. На знак протесту опозиція зняла своїх спостерігачів і відкликала членів комісій.

Правляча "Грузинська мрія" — єдиний виборчий суб’єкт, який бере участь у другому турі. Всі опозиційні партії зняли своїх кандидатів. Вони не визнають легітимність першого туру парламентських виборів, що проходили 31 жовтня, заявляючи, що результати були сфальсифіковані. Опоненти влади закликали своїх прихильників до "повного ігнорування" голосування.

Незважаючи на рішення опозиції, у виборчих бюлетенях все-таки будуть зафіксовані всі кандидати, які пройшли до другого туру – по двоє в кожному окрузі, які показали кращі результати в першому турі, але не змогли набрати більше 50%.

Читайте також: У Грузії опозиція відмовилась від парламентських мандатівДжерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/opoziciya-boykotuje-drugiy-tur-viboriv-u-gruziji-719582.html”