На акції під Феофанією Зеленського "закатали в асфальт". ФОТО. ВІДЕО

30

Нояб -0001

На акції під Феофанією Зеленського "закатали в асфальт". ФОТО. ВІДЕО

В Статьи

На акції під Феофанією Зеленського "закатали в асфальт". ФОТО. ВІДЕО


У суботу, 21 листопада, з Європейської площі в центрі Києва відбувся автомарш до лікарні "Феофанія", де лікується від коронавірусу президент України Володимир Зеленський. Як повідомляє Оbozrevatel, акція закінчилася вже о 17:00 – учасники засипали плакати землею і розійшлися, інформує UAINFO.org.

Об этом сообщает Компромат РУ


Організатором виступив "Рух Опору Капітуляції". Вони оприлюднили на своїй сторінці Facebook заяву, в якій закликали всіх охочих поїхати в "Феофанію" до президента і взяти з собою шини і шматки асфальту.


Перед автомаршем під Українським домом пройшов невеликий мітинг. Активісти вигукували гасла "Імпічмент, суд і в’язниця", "Путін – х...ло, Зеля – ссикло". Виступив колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян.Пізніше учасники автопробігу зібралися біля "Феофанії". До прохідної, яка розташована ближче до корпусу, де перебуває Зеленський, проїзд був перекритий.


Станом на 17:00 акція закінчилася.


Як повідомляє "Страна", в кінці мітингу президента Володимира Зеленського символічно "закатали в асфальт". Для цього учасники акції розстелили плакат з написом "Зе", на який навалили землю і шматки асфальту. Під час перформансу включили запис слів Зеленського про рівні права на лікування від COVID-19 для всіх, зокрема перших осіб держави.


Після цього запалили фаєри, і акція завершилась.


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1156533-na_aktsiji_pid_feofanijeju_zelensjkogo_zakatali_v_asfaljt._foto._video”