З архіву ПУ. "Считаю себя нормальным чуваком. Я - нормальний абсолютно пасажир": З’явився новий епізод спілкування президента Зеленського з "тими, хто ніхто" у Золотому

30

Нояб -0001

З архіву ПУ. "Считаю себя нормальным чуваком. Я - нормальний абсолютно пасажир": З’явився новий епізод спілкування президента Зеленського з "тими, хто ніхто" у Золотому

В Статьи

у жовтні 2019 року викликала величезний резонанс в Україні, зазначають . У Мережі з’явився черговий фрагмент спілкування біля вогнища. Деякі тези з розшифровки:

Об этом сообщает THE Люди

Зеленський: Діалог не вдається. Знаєш чому? Поясню тобі. У нашому спілкуванні я не вдаю із себе президента, бо я вважаю себе просто нормальним чуваком. У нашому з тобою спілкуванні ти видаєш себе за людину, яка все знає.

Доброволець: Ні. Я у вас запитую. Я не знаю, я у вас цікавлюся просто.

Зеленський: Ні. Ти не просто мене запитуєш. І ми з тобою не просто біля багаття говоримо... Я тобі просто раджу: трохи навчися поважати людей і бачити, хто перед тобою.

Доброволець: Я вас поважаю.

Зеленський: Я — нормальний абсолютно пасажир, і ми їдемо в одному поїзді під назвою "Україна". І я вважаю, що ми їдемо в правильному напрямку. Дофіга проблем. Дофіга людей, щодо яких висувають вимогу, щоб вони сіли в тюрму. Але якщо ти хочеш захищати Батьківщину... Дивись, це моя просто думка. В армію іди і захищай.

Також наприкінці наведеного фрагменту є епізод, котрий , котрому президент запропонував піти послужити Батьківщині.


Нагадаємо також, що величезний резонанс викликала кинута в серцях , то є з Москвою, чи її підрусними у "молодих республіках".


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-schytaiu-sebia-normalnm-chuvakom-ia--normalnyi-absoliutno-pasazhyr-ziavyvsia-novyi-epizod-spilkuvannia-prezydenta-zelenskoho-z-tymy-khto-nikhto-u-zolotomu-352352.html”