Прихід IKEA в Україну — це результат боротьби з корупцією, — Геращенко

30

Нояб -0001

Прихід IKEA в Україну — це результат боротьби з корупцією, — Геращенко

В Статьи

Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що прихід шведського бренду IKEA в Україну – це хороший сигнал для інших інвесторів. Об этом сообщает typical.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про віце-спікер написала у Facebook.

"15 років поспіль цей найвідоміший бренд демократичних меблів і хатнього інтер’єру відмовлявся працювати в Україні, бо політика бренду – прозорість, жодних хабарів і "подяк" за "вирішення питання", – йдеться у повідомлені.

Вона зазначила, що IKEA не працює в країнах, де є корупційна складова, й де за землю під магазини чи склади вимагають хабар. Й не приходили сюди за часів "найпрекрасніших прем’єрів- канцлерів, не говорячи вже про темні часи януковичів-азірових".

"Сподіваюся, всі антикорупціонери привітають прихід інвестора публічно, як реальний результат наших спільних зусиль в побудові прозорої економіки, вільного ринку, боротьби з корупцією і хабарями", – додала Геращенко.

Нагадаємо, 12 вересня, найбільший у світі продавець меблів шведська корпорація IKEA підтвердила намір відкрити перший фірмовий магазин в Україні вже наступного року. Стало відомо, що його планують відкрити у Києві.

Чим відома IKEA? Це транснаціональна корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє та реалізує швидкозбірні меблі, кухонну техніку та аксесуари для дому. З 2008 року вона є найбільшим в світі меблевим продавцем.


Джерело статті: “http://24tv.ua/prihid_ikea_v_ukrayinu__tse_rezultat_borotbi_z_koruptsiyeyu__gerashhenko_n1030379”