Психіатр відмовився сертифікувати сільську вчительку через пірсинг і татуювання

30

Нояб -0001

Психіатр відмовився сертифікувати сільську вчительку через пірсинг і татуювання

В Статьи

Фото: facebook.com/helgiyoshy.olenko Об этом сообщает repa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.У Кіровоградській області психіатр відмовився видавати Хельґі Йоши Оленко – вчительці школи села Воронівка – сертифікат профпридатності, оскільки вона має пірсинг й татуювання. Про це пише Гречка.

Жінка працює у школі вчителькою історії і географії з листопада 2011 року, а загалом має вчительського стажу понад 10 років.

Вона розповіла, що наступного дня психіатр Станіслав Мєдвєдєв, який працює в Новоукраїнській лікарні, все ж видав серитифікат, але лише на рік.

«Аргументи: це такий “випробувальний термін”, щоб “встать на шлях істинний” і позбутися всіх дитячих прикрас», – розповіла Хельґі Йоши Оленко.

Серед інших «методичних рекомендацій» від лікаря, за її словами, – носити відповідний вчителю одяг й взуття, а не кеди і джинсові бриджі, завести сім’ю, дітей і набратися розуму.

Директор департаменту освіти Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський визнав, що законодавчо пірсинг і татуювання не заборонені вчителям. Він також повідомив, що торік не було жодної скарги від батьків чи учнів про зовнішній вигляд вчителів.

Однак сам чиновник вважає, що вчитель зовнішньо має відповідати «загальноприйнятим усталеним нормам».

Фото: gre4ka.infoНагадаємо, в нових букварях, рекомендованих Міністерством освіти, є віршик, в якому згадується татуювання у мами.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2018/09/13/psihiatr-vidmovivsya-sertifikuvati-silsku-vchitelku-cherez-pirsing-i-tatuyuvannya/”