Коломойський зізнався, на кого поставив би у президентських перегонах

30

Нояб -0001

Коломойський зізнався, на кого поставив би у президентських перегонах

В Статьи


Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Юлія Тимошенко є фаворитом президентських перегонів

Про це Коломойський сказав у інтерв’ю Соні Кошкіній для програми "KishkiNa". Об этом сообщает newsblog.in.ua со ссылкой на СМИ.

Журналістка запитала у Коломойського про його "симпатії" до лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

За словами Коломойського, лідер "Батьківщини" Юлії Тимошенко вона є його фаворитом президентської гонитви.

"Я вважаю її об’єктивно фаворитом президентської кампанії (...). Як на мене, на 99% вона пройде у другий тур, вона вже у другому турі", — сказав він.

Бізнесмен додав, що все залежить від того, хто буде суперником Тимошенко.

"Чи стане вона президентом? Запитання в тому, хто буде її візаві. Якщо візаві буде Вакарчук, Зеленський, Гриценко, за певних умов, то, природно, є запитання. Але швидше за все стане. Я тут би вже поставив 55% на 45%, що стане. А якщо вона буде проти Порошенка, Бойка, Рабіновича, Ляшка, то я ставлю три до одного – 75% (що стане – Ред.) на 25%", — додав Коломойський.

Коломойський вважає, що кардинально змінити ситуацію може музикант Святослав Вакарчук.

"Є одне питання, яке може перемішати взагалі всю палітру – це Вакарчук. Якщо він піде, то розклад може бути іншим", — додав він. При цьому бізнесмен додав, що не знає, чи збирається музикант висувати свою кандидатуру.

  • Нагадаємо, раніше Коломойський заявив, що в разі обрання Петра Порошенка президентом України вдруге він піде на пенсію.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/11/21/kolomoyskyy_ziznavsya_na_kogo_postavyv_by_u_prezydentskykh_peregonakh”