Син ідеолога «ЛНР» будує дороги для АТО?

30

Нояб -0001

Син ідеолога «ЛНР» будує дороги для АТО?

В Статьи

Цінічність державних призначень в умовах війни на Сході вже, мабуть, нікого не дивує. Але це розслідування змогло здивувати редакцію.

Хотілося б докладно розповісти про одного дуже цікавого представника Луганської області, знайомтеся:

Арапов Артем Олександрович, 16.07.1981 р.н., колишній Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області, якого у вересні 2018 року було ганебно звільнено з посади за систематичне невиконання посадових обов’язків та повний розвал роботи САД.

Лікування «відкатами»

Окрім того, що Артем Олександрович не виконував своїх посадових обов’язків, він нібито хворів протягом 9 місяців, довгий час не надаючи при цьому будь-якого документального підтвердження та уникаючи зустрічей із колегами. При цьому у період із січня по квітень декілька разів виходив на роботу на 1-2 дні, тільки щоб укласти договір із потрібними компаніями та отримати «відкат».

Проробивши до свого призначення  на посаді заступника САД,  Арапов примудрився обзавестися майном на суму більш ніж на 5 мільйонів гривень, при скромній зарплатні чиновника.

Наприклад, Мерседес ML-350 2013 року випуску, вказаний у декларації чиновника, на той час коштував приблизно 1 800 000 гривень. Взагалі, за період роботи заступником САД ,  Арапов сколотив чималий капітал, «відмиваючи» кошти через підставні компанії, до яких він так чи інакше причетний. Ось лише частина з них:

ОК «УГОЛЕК-2009» Код ЕДПРОУ 36736469 , ТОВ «ЦПЕ «ЕКО-СТРОЙ-ПРОЕКТ» Код ЕДПРОУ 36736076 Рушковський  Ігор  Всеволдович, ТОВ «ДОРБУДТЕХНОЛОГІЯ» Код ЕДПРОУ 37109372, ТОВ «БЕТОНБУДСЕРВІС-А» Код ЕДПРОУ 35486948  директор Цоголакян Авєтік Едікович; ТОВ «ВК ДОРБУДІНВЕСТИЦІЯ» Код ЕДПРОУ 37456234 ПП «ДОРБУДПРОЕКТУВАННЯ» Код ЕДПРОУ 35399227 директор Кочарян Рафаєль Романович; ТОВ «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДОРБУДТЕХНОЛОГІЯ» Код ЕДПРОУ32419114 знаходиться зараз в стадії припинення діяльності засновник Кочарян Рафаєль РомановичТОВ «МЕГАПОЛІС ПЛЮС» Код ЕДПРОУ 35399063 Цоголакян Авєтік Едікович; ТОВ «ДОРПРОГРЕС» Код ЕДПРОУ 36324037, ПП «ДОРБУДТЕХНОЛОГІЯ» Код ЕДПРОУ 34721309 засновник Колозян Стьопа Маратович.

Так Арапов прокоментував своє призначення: «У зв’язку з моїм призначенням,  жодних  кадрових змін не передбачається. Наразі шляховики займаються зимовим експлуатаційним утриманням доріг. Окрім того, ремонтуємо техніку, активно готуємося до нового сезону: проводимо тендера, проектуємо дорогі,залишилися фінанси з минулого року – 265 млн. гривен (минулого року, нажаль, всю суму шляховики не освоїли), отже роботи продовжаться цього року. Окрім того, сподіваємося на збільшення фінансування з Держбюджету і на експлуатацію доріг, і на середній поточний ремонт. Остаточних сум поки що немає, але вони будуть значно вище, ніж у минулому році».

Та вже за зимовий період пану Арапову вдалося «освоїти» до власної кишені близько 25 мільйонів гривень, завдяки згуртованій роботі його «команди».

Ось один з прикладів прибуткової «схеми» пана Арапова: виграно тендер на суму 150 296 574 гривні  компанією «ЄВРО-БУД КОМПАНІ» Код ЕДПРОУ: 41182929.

Арапов вийшов на роботу з лікарняного на 2 дні і підписав договір з цією фіктивною компанією, а фактично усі вказані у договорі роботи виконує Облавтодор. При перевірці кошторисної документації, стає зрозуміло що сума завишена на 30 %, а це близько 48 000000 гривень з бюджету країни, що знаходиться у стані війни. Сама компанія ніколи в тендерах участі не брала і тут одразу багатомільйонний контракт, який на цей час ще не виконано з боку підрядника. Ідентифікатор закупки : UA-2018-02-15-001434-c  у системі «Прозоро».

Арапов так  тримався за свою посаду, що у липні 2018 року, після наказу Укравтодору про його звільнення за систематичне невиконання своїх обов’язків (див. нижче наказ Укравтодору із матеріалів судової справи), він вирішив «тягатися» із своїми роботодавцями та апелював щодо неправомірності прийняття такого рішення. Фактично, він був звинувачений у розвалі роботи Служби, замість того щоб здійснювати діяльність по відновленню «вбитих» доріг прифронтової області.

Нові горизонти корупції

Після звільнення Арапов не розгубився та вирішив, що розвалу Служби автомобільних доріг, в якій зараз нинішнє керівництво намагається навести порядок та налагодити її повноцінне і ефективне функціонування, йому мало. Зараз він «збирається» очолити Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області Луганської обласної державної адміністрації та вже навіть подав декларацію про доходи як кандидата на вказану посаду.

До чого ж може призвести призначення такого «керівника» до одного із ключових Управлінь Луганської області?

У відповідь на це питання можна звернути увагу на деякі нюанси, а саме: якщо Арапов нині лише кандидат на вказану посаду, то що взагалі він зараз робить в Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області? Звичайно зрозуміло, що головна ціль Арапова — це розкрадання бюджетних коштів та зведення роботи нанівець, але чи не зарано він почав свою діяльність, навіть ще не будучи призначеним на посаду?

Лише за місяць «перебування» в Управлінні невідомо на яких підставах, він успішно зміг паралізувати його роботу. Співробітники управління шоковані та не можуть знайти відповідь на питання: «Хто він такий? Що тут робить? Куди дивиться керівництво області? Що взагалі коїться???».

«Геній» фінансового планування

Найцікавіше те, що пан Арапов навіть невзмозі навести лад із «особистими» доходами, чи то через незнання елементарних засад антикорупційного законодавства, чи то через те, що вже сам заплутався що заробив, а що накрав із державного бюджету через «відкати» та купу інших схем. Про це свідчать декларації Арапова, в яких відсутні повідомлення про суттєві зміни майнового характеру, деякі взагалі подані із порушенням всіх можливих строків. Добре, що цим вже займаються відповідні органи.

Корупційні статки – важливіші за дитину

Намагаючись приховати свої статки, Арапов примудрився потрапити до списка неплатників аліментів, нехтуючи рідною дитиною, що ще раз підтверджує його аморальний облік, показавши в декларації статки на суму 865 254 гривні та 20000 $ США — це приблизно 540 000 гривень, йому на аліменти взагалі було начхати, тому суд зобов’язав пана Арапова сплачувати їх у примусовому порядку постанова  ВП № 55426056 від 21.12.2017 року.

Розкатуючи по місту на новенькому дорогому авто марки VW Passat вартістю близько  1 000 000 гривень, пан Арапов вже готує собі новий плацдарм для втілення своїх чергових схем по розкраданню державних коштів.

Також, Арапов є активним фігурантом кримінальних проваджень, які були відкриті у 2016-2017 роках, частий «гість» Прокуратури Луганської області, постійно перебуває на допитах, очних ставках і т.д.

Династія сепаратистів-корупціонерів

Апетити пана Арапова походять від його батька Олександра Арапова, який був керівником фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Луганській обласній раді та підбурював мешканців Луганщини до ідеї про проведення референдуму про статус Луганської області.

Ось його пряма мова, текст якої офіційно розміщений на сайті фракції: «Депутаты прислушались к мнению народа, который избирал нас своими представителями и точку зрения которого мы должны учитывать при принятии решений. И поэтому в своем заявлении мы поддержали инициативу жителей Луганщины о проведении референдума о статусе Луганской области», — об этом в своем комментарии рассказал руководитель фракции ПАРТИИ РЕГИОНОВ в Луганском областном совете Александр Арапов.

Дуже хочеться вірити що новий голова області не допустить цього хамелеона до влади, а роботу по дорожній інфраструктурі області будуть вести лише професіонали своєї справи, а не чиїсь ставленики, мета яких лише розкрадання державних коштів, та набивання власних кишень за рахунок держави під час війни!