Органи управління сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність»

30

Нояб -0001

Органи управління сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність»

В Статьи

Наразі органи управління сили та засоби цивільного захисту Миколаївської області переведені у режим функціонування «підвищена готовність». Про це стало відомо під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Участь у засіданні взяли голова ОДА Олексій Савченко, начальник головного управління ДСНС в області Максим Грицаєнко, а також керівники спеціальних відомств та профільних структурних підрозділів органів влади. Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Основним питанням порядку денного стало забезпечення діяльності територіальних та функціональних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту України в режимі воєнного стану.

За результатами наради Олексій Савченко повідомив, що областю забезпечено технічне оснащення та підготовка фахівців аварійно-рятувальних (відновлювальних) формувань сил цивільного захисту для виконання їхніх завдань за призначенням.

«Наша територіальна підсистема цивільного захисту складається з формувань спеціалізованих служб цивільного захисту та об’єктових формувань (зараховано більше 14 тисяч осіб). Також на території області функціонують взводи Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України. Крім того, усі райдержадміністрації та виконавчі комітети міських рад розробили відповідні положення про районні та міські ланки територіальної підсистеми цивільного захисту, а також погодили та затвердили переліки місцевих спеціалізованих служб цивільного захисту», — пояснив голова ОДА.Олексій Савченко також наголосив, що територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області знаходиться у постійній готовності до виконання завдань щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу та в особливий період.

Прес-служба Миколаївської ОДА


Джерело статті: “http://izvestia.nikolaev.ua/news/органи-управління-сили-та-засоби-циві/”