На Миколаївщині між командами спецслужб відбулися змагання «Динаміада-2018» з волейболу

30

Нояб -0001

На Миколаївщині між командами спецслужб відбулися змагання «Динаміада-2018» з волейболу

В Статьи

image Об этом сообщает chronograf.in.ua со ссылкой на СМИ.

7 грудня на Водній станції Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України в спортивному залі «Динамо» відбувся заключний вид комплексних змагань «Динаміада-2018» з волейболу.

У змаганнях взяли участь збірні команди колективів фізичної культури структурних підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, загалом 6 команд, а саме: ГУ НП в Миколаївській області, ГУ ДСНС України у Миколаївській області, Прокуратура у Миколаївській області, ГУ ДФС у Миколаївській області, ДКВС України, В/Ч 3039 НГУ .

Урочисте відкриття змагань проводив перший заступник голови Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України Барський Валерій Євгенович.

У запеклій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:
Перше місце зайняла команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області;
Друге місце зайняла команда Державної кримінально-виконавчої служби;
Третє місце Головного управління Державної фіскальної служби України у Миколаївській області.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та кубком. На цьому комплексні змагання за програмою «Динаміада-2018» завершились.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/na-mikolayivshhini-mizh-komandami-spetssluzhb-vidbulisya-zmagannya-dinamiada-2018-z-volejbolu/”