Він психопат, - колишня дівчина Роналду розповіла про погрози від футболіста

30

Нояб -0001

Він психопат, - колишня дівчина Роналду розповіла про погрози від футболіста

В Статьи

Він психопат, — колишня дівчина Роналду розповіла про погрози від футболіста Об этом сообщает zmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

,

Колишня дівчина Кріштіану Роналду Жасмін Леннард заявила, що португальський футболіст має проблеми з психічними здоров’ям

Про це Леннард написала у twitter.

"Роналду думає, що йому це зійде з рук. Не зараз. У мене були стосунки з ним, а протягом останніх півтора років ми спілкувалися майже щодня, і у мене є повідомлення і записи, які будуть важливі для слідства. Кріштіану визнає і ділиться тим, що має серйозні проблеми з психічним здоров’ям. Усе його життя — брехня. Чортів психопат", — написала Леннард.

Також вона висловила підтримку Кетрін Майорзі, яка звинувачує португальця в зґвалтуванні.

"У мене сотні повідомлень про те, як він психологічно залякує мати своїх дітей і ставиться до неї як до лайна. Повідомлення про всі випадки, коли він зраджував їй. Історії сексуальних завоювань, які відображають історію Майорги", — написала Леннард.

Також колишня дівчина Роналду заявила, що футболіст погрожував їй, коли вони були разом.

"Кріштіану сказав мені, якщо я зустрінуся з кимось ще, або якщо я піду з дому, він мене викраде, а моє тіло поріжуть, покладуть в сумку і кинуть в річку. У мене є докази всього, що я говорю. Він психопат", — запевняє Леннард.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Vin_psihopat_kolishnya_divchina_Ronaldu_rozpovila_pro_pogrozi_vid_futbolista_353921.html”