Тисячі автомобілів попали в снігову пастку на автомагістралі Італії: 200 людей врятовані – новини ZIK.UA

30

Нояб -0001

Тисячі автомобілів попали в снігову пастку на автомагістралі Італії: 200 людей врятовані – новини ZIK.UA

В Статьи

неділя, 3 лютого, 2019, 11:44 Світ

Тисячі автомобілів попали в снігову пастку на автомагістралі Італії: 200 людей врятовані

Тисячі транспортних засобів застрягли в довгих чергах, спричинених сильним снігом на автомагістралі Італії A22 в суботу. Пожежники врятували 200 осіб, які годинами знаходилися в пастці автомобілів і автобусів. Об этом сообщает odessa-life.in.ua со ссылкой на СМИ.
Черги на маршруті, що з’єднує північно-східні регіони (Італії – ред) з Австрією, досягли 16 км (9,94 милі), заявив прес-секретар пожежників автономної провінції Больцано, – повідомляє Reuters


Він додав, що важко оцінити кількість задіяних транспортних засобів, але їх було «тисячі».


Пожежні транспортні засоби використовувалися для евакуації близько 200 осіб, які потребували допомоги, після того, як вони перебували в пастці протягом декількох годин, при температурі близької до замерзання, сказав прес-секретар.


Через погану погоду кілька важких транспортних засобів, які не були обладнані для зимового пересування, перевернулися, блокуючи рух. Лавина вдарила по автомагістралі в суботу вранці, але на цій ділянці автомагістралі в той час не було ніяких транспортних засобів.


Частково рух транспорту знову почався в післяобідній час, але багато транспортних засобів все ще є в заторах.


Дані про жертв не надходили.


Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/02/03/tysyachi_avtomobiliv_popaly_v_snigovu_pastku_na_avtomagistrali_italii_200_1501785”