Коболєв заперечує, що у нього особистий конфлікт з Гройсманом

30

Нояб -0001

Коболєв заперечує, що у нього особистий конфлікт з Гройсманом

В Статьи


У голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва немає особистого конфлікту з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом

Про це Коболєв заявив в інтерв’ю РБК-Україна. Об этом сообщает eurointegration.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, у нього з Гройсманом немає особистих розбіжностей, а публічно озвучені моменти відображають різні погляди на ключові питання.

"Я не вважаю, що їх (розбіжностей, — ред.) дуже багато, по-перше. По-друге, розбіжності між менеджментом і акціонером — це взагалі не новина в будь-якій країні світу. Це робоча ситуація. Я б, звичайно, хотів, щоб акціонер погоджувався з нашою позицією", — зазначив Коболєв.

За його словами, один з головних моментів дискусії — це проведення анбандлінгу. Друга тема, по якій йде дискусія — це спеціальні зобов’язання "Нафтогазу". Йдеться про питання розділення компанії і передачі ГТС в управління незалежному операторові та зобов’язання НАК відпускати газ для потреб населення за ціною нижче ринкової.

  • Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що продовжувати контракт з чинним керівництвом НАК “Нафтогаз Україна” уряд не планує.
  • У Нафтогазі переконані, що успіхи компанії під керівництвом Андрія Коболєва можуть бути аргументом для продовження контракту з ним.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/20/kobolyev_zaperechuye_scho_u_nogo_osobystyy_konflikt_z_groysmanom”