На Миколаївщині судитимуть колишню працівницю «Ощадбанку», яка заволоділа коштами 11 вкладників

30

Нояб -0001

На Миколаївщині судитимуть колишню працівницю «Ощадбанку», яка заволоділа коштами 11 вкладників

В Статьи

Об этом сообщает yolk-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Провідний економіст банку до автоматизованої системи банку вносила завідомо неправдиві данні, отримувала доступ до рахунків клієнтів та розпоряджалася наявними на них коштами на власний розсуд.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.


Баштанською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишньої працівниці однієї з філій Миколаївського управління АТ «Ощадбанк» у м. Новий Буг, яка, зловживаючи довірою працівників установи та клієнтів, шляхом обману умисно заволоділа грошовими коштами банківської установи в сумі 52 тис₴


Установлено, що провідний економіст банку до автоматизованої системи банку вносила завідомо неправдиві данні, отримувала доступ до рахунків клієнтів та розпоряджалася наявними на них коштами на власний розсуд.


У період з квітня минулого року по лютий поточного року службова особа привласнила 52 тис грн з рахунків 11 вкладників банку, які навіть не знали про те, що від їх імені здійснювались операції з їх коштами. Жінка знімала кошти невеликими частинами та розраховувала на те, що це не буде помітно і їй зійде це з рук. Досудовим слідством зібрано достатньо доказів, які підтверджують вину особи у вчиненні злочину.


ЇЇ дії кваліфіковані за ч.1, ч.3 ст. 362, ч.2, ч.3, ч.4 ст. 358, ч.3 ст.190 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї, підроблення документів, заволодіння чужим майном шляхом обману та незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, вчинене повторно – шахрайство).


У ході досудового розслідування жінка частково відшкодувала матеріальну шкоду у розмірі 45 тис грн, що є пом’якшуючою обставиною.


26 червня 2019 року обвинувальний акт скеровано до суду.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/на-миколаївщині-судитимуть-колишню-п/”