Господарі «Буковеля», Олександр та Віктор Шевченко, хочуть отримати необмежену владу в Івано-Франківську

30

Нояб -0001

Господарі «Буковеля», Олександр та Віктор Шевченко, хочуть отримати необмежену владу в Івано-Франківську

В Статьи

Вся Франківщина може опинитись під контролем людей Коломойського та братів Шевченко.

Як повідомляє новинний портал Знай, про це на своєму блозі заявив відомий український політичний експерт Тарас Семенюк.

На думку політолога є велика загроза, що вибори на Івано-Франківщині перетворяться на «театр ляльок» від керівництвом близького до Ігоря Коломойського народного депутата Олександра Шевченко.

«Щоб подвоїти шанси, команда Коломойського – Шевченка виставляє своїх людей відразу декількома колонами, і на кожному окрузі у нього буде по кілька кандидатів від різних партій і самовисуванців. Клан Шевченків рясно представлений у всіх округах, а брати Шевченки Віктор Шевченко (округ №85) та Андрій Шевченко (округ №88 ) йдуть особисто по двох округах, а по двох виставляють своїх помічників (округ №83, 85) і нотаріуса (округ №84). Цікаво, що Андрій Шевченко висувається від партії “Слуга Народу”.

Нардеп Олександр Шевченко навіть зняв свою кандидатуру на користь свого помічника у Верховній Раді Андрія Сторожука – якого висунуто в нардепи від «Слуги Народу» – наголошує політичний експерт Тарас Семенюк.

Відомо, що ім’я власника курорту «Буковель» Олександр Шевченко пов’язують з низкою скандалів у регіоні. І за дивним збігом обставин, на кожному окрузі Франківщини самовисуванцями вирішили бути особи тим чи іншим чином пов`язані з нардепом.

Так, на 84 окрузі це Ігор Фірсов, на 85 – Віктор Шевченко, на 88 – Андрій Шевченко, на 89 – Дмитро Сіреджук.

«Децентралізація в купі з можливостями депутатів Верховної Ради надасть кланам місцевих феодалів небезпечну і необмежену владу на місцях. Доступ до земельних та лісових ресурсів, унікальних курортних та кліматичних зон» – підкреслив політичний експерт Тарас Семенюк.