Офіс Зеленського: Медведчук може представляти тільки самого себе

30

Нояб -0001

Офіс Зеленського: Медведчук може представляти тільки самого себе

В Статьи

Офіс Зеленського: Медведчук може представляти тільки самого себе Фото: ТАСС

Офіс президента України застеріг усіх міжнародних партнерів від можливого некоректного розуміння зовнішньої політики України через дії глави політради партії "Опозиційна платформа — За життя", кума президента РФ Віктора Медведчука, повідомляє LIGA.net. Об этом сообщает ord-02.info со ссылкой на СМИ.

"Президент України жодним чином не уповноважував пана Медведчука представляти позицію України ні в Європарламенті, ні на будь-яких інших міжнародних майданчиках. Ніде в світі Медведчук не може представляти Україну — тільки себе самого і ще, може, своїх колег або родичів різного ступеня споріднення", — заявили на Банковій.

Там відзначили, що висловлювати свою позицію можуть тільки посадові особи, відповідальні за зовнішню політику України. "Ми застерігаємо всіх міжнародних партнерів України від можливої ​​дезорієнтації щодо принципів зовнішньої політики України, яка може бути викликана діями цієї особи (Віктора Медведчука, — ред.)", — йдеться у відповіді ОП.

Вчора Медведчук побував в Страсбурзі, де в будівлі Європарламенту презентував якийсь свій план по врегулюванню ситуації в Донбасі. Після цього він прилетів до Санкт-Петербурга, де відзвітував перед Володимиром Путіним про зустріч. До Європарламенту Медведчука запросили депутати від ультраправих партій, які симпатизують Путіну.

Нагадаємо, раніше к ум Володимира Путіна Віктор Медведчук зізнався в негативному ставленні до більшості українців. Йому все одно: що до нього негативно ставляться в Україні.

Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ofis_zelenskogo_medvedchuk_mozhe_predstavlyaty_tilky_samogo_sebe_297365.html”