Голову НАБУ Артема Ситника судять через відпочинок на Рівненщині (ВІДЕО)

30

Нояб -0001

Голову НАБУ Артема Ситника судять через відпочинок на Рівненщині (ВІДЕО)

В СтатьиБаза «Залив» стала відома завдяки скандалу навколо відпочинку там голови НАБУ Артема Ситника. Об этом сообщает ukr-mir.in.ua со ссылкой на СМИ.


За версією слідчих Генеральної прокуратури України, посадовець двічі перебував на закритій базі, за послуги не розрахувався, а відпочинок на суму 10 і 15 тисяч гривень оплатили знайомі.


Сьогодні Сарненський районний суд розглядав обидва протоколи про корупцію.


«У наданому власноруч поясненні Артем Ситник підтвердив факт перебування на відпочинку там з 8 до 10 березня. При цьому доказів про оплату ним оренди будинку не здобуто», — зазначила прокурор Генеральної прокуратури України Валентина Сеник.Нагадаємо, сьогодні у Сарненському суді вдруге розглядали справу про відпочинок директора НАБУ в одному з мисливських угідь Рівненщини. Справу слухали у режимі відеоконференції.


Як і минулого разу захист Директора Антикорупційного бюро подав заяви про відвід судді Олексія Рижого.Суддя Олексій Рижий відхилив два клопотання про свій відвід і два протоколи про корупцію об’єднав в одну справу.


Наступне засідання відбудеться 20 серпня. Тоді мають розглянути докази та заслухати свідків.


Ситник сказав, що у нього не збереглися чеки за відпочинок в Рівненській області. Хоча, зауважив він, якби я знав, що так трапиться, то зберіг би їх.До слова, на територію бази потрапити без бронювання неможливо. «Залив» розташований поряд із селом Страшево. Роздивитися будиночки, де міг відпочивати голова НАБУ, через ліс нереально.


Комплекс ретельно схований від сторонніх очей.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/de_na_rivnenshchyni_vidpochyvav_golova_nabu_artem_sytnyk_video_239023.html”