Потужності терміналів України дозволяють збільшити обсяги нафтопродуктів у кілька разів - Омелян

30

Нояб -0001

Потужності терміналів України дозволяють збільшити обсяги нафтопродуктів у кілька разів - Омелян

В Статьи


Потужності нафтових терміналів у морських портах України дозволяють багатократно збільшити обсяги нафтопродуктів уже сьогодні

Про це сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян за результатами наради щодо збереження енергетичної незалежності України відбудеться спільно з представником президента в уряді Андрієм Герусом, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Потужності нафтових терміналів у морських портах України дозволяють багатократно збільшити обсяги нафтопродуктів вже сьогодні”, — сказав Омелян.

За його словами, “Укрзалізниця” має змогу забезпечити достатню кількість тягово- та вантажно-рухового складу для транспортування нафтопродуктів. Також компанія сформує незнижуваний стратегічний запас дизельного палива.

“І чим довше бенефіціари трубо-поставок будуть уникати сплати податків в український бюджет — тим швидше вони втратять ринок України”, — наголосив Омелян.

Він додав, що сьогодні було прийнято рішення сформувати оперативний штаб, який працюватиме на щоденній основі з найбільшими нафтотрейдерами України:

“Щоб будь-які проходження цестерновими маршрутами не були під загрозою. І ринку не загрожувало ні зростання цін, ні будь-які кризи”, — сказав міністр інфрастуктури.

  • Нагадаємо, представник президента в Кабміні Андрій Герус заявив, що з серпня поставки з країн Євросоюзу, Білорусі та морем компенсують зменшення поставок дизпалива з Росії з запасом.
  • 19 квітня Росія заборонила експорт нафтопродуктів до України. За словами російського прем’єра, Москва змушена захищати свої інтереси і прийняти відповідні заходи.

  • Крім того, з 1 червня 2019 Російська Федерація розширила санкції проти України і обмежить експорт вугілля.

  • У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі вважають санкції Росії у скороченні поставок нафти та нафтопродуктів в Україну цілком очікуваними.

  • Можливе припинення або обмеження Росією з 1 червня постачань в Україну нафтопродуктів і вугілля не становить проблем для української енергетики та ринку світлих нафтопродуктів, заявив Гройсман раніше.

  • 15 травня Україна розширила заборону на ввезення товарів з Росії, а також впровадила нові мита на деякі російські товари.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/06/potuzhnosti_terminaliv_ukrayiny_dovolyayut_zbilshyty_obsyagy_naftoproduktiv_u_kilka_raziv_omelyan”