Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі в РФ збільшилася до 31 особи

30

Нояб -0001

Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі в РФ збільшилася до 31 особи

В Статьи

<p>Наслідки вибухів у Архангельській області / Фото Дмитра Мармишева / ТАСС Об этом сообщает <a href=СУНДУК со ссылкой на СМИ.

— Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі в РФ збільшилася до 31 особи">

Наслідки вибухів у Архангельській області / Фото Дмитра Мармишева / ТАСС

9 серпня, на території військової частини під Ачинськом в Красноярському краї стався вибух


Кількість постраждалих від вибухів на воєнному складі під Ачинськом у Красноярському краї Росії збільшилася до 31 людини, шістьох з яких було госпіталізовано.


Про це повідомляє ТАСС.


«Кількість постраждалих після повторних вибухів на військовому складі під містом Ачинськ в Красноярському краї досягло 31 особи. Шістьох з них госпіталізували», – повідомили у пресслужбі регіонального МОЗ.


Медичну допомогу надали 17 постраждалим. Всього після повторних вибухів були госпіталізовані шестеро людей. Двоє з них – військовослужбовці, вони були направлені в госпіталь, двоє направлені в Красноярськ і там відпущені на амбулаторне лікування.


Таким чином, загальна кількість постраждалих під час вибухів на військовому складі під Ачинском – 31 особа.


Нагадаємо, увечері в п’ятницю, 9 серпня, на території військової частини під Ачинськом в Красноярському краї стався вибух.


На цьому ж складі сталася пожежа 5 серпня, почалися вибухи боєприпасів. В районі було введено режим НС, з населених пунктів, розташованих в радіусі 20 км від місця НП, було евакуйовано більше 16 тис. осіб. 6 серпня пожежу було повністю ліквідовано, жителі почали повертатися в свої будинки. Кількість постраждалих при НП тоді становила 13 осіб, одна людина загинула.


В США підозрюють, що Росія замовчує викид радіації через випробування ракети з ядерною установкою.


Згодом росіяни визнали, що вибух у Архангельській області стався через випробування ракети.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/kilkist-postrazhdalih-vid-vibuhiv-na-vojennomu-skladi-v-rf-zbilshilasja-do-31-osobi-617170.html”