Що сьогодні відбувається на українському ринку роздрібної торгівлі

30

Нояб -0001

Що сьогодні відбувається на українському ринку роздрібної торгівлі

В Статьи


Більш як двадцять п’ять років інвестуючи мільйони у новації та сміливі експериментальні проєкти, компанія «АТБ-Маркет» не тільки створила унікальний формат – український дискаунтер, а й здобула прихильність понад 3,5 мільйонів громадян, які сьогодні є постійними клієнтами «АТБ». Серед них і мешканці нашого Франківська. Цей показник стрімко зростає, адже щомісяця збільшується кількість дискаунтерів мережі. До кінця року планують відкрити 100 нових магазинів, а у 50 маркетах провести модернізацію. У поточному році компанія ефективно розширює мапу присутності у західних і південних областях та у столиці. Влітку найпотужніша національна мережа «АТБ» підкорила новий регіон – Закарпаття. В Ужгороді відкрили перший в області супермаркет, облаштований за новою концепцією енергоефективності. Об этом сообщает todaypost.in.ua со ссылкой на СМИ.

В оновлених «АТБ» є відділи «Свіжа випічка», «Свіже м’ясо», «Свіжа риба», встановлені зручні сучасні автомати для приготування кави, свіжих соків, морозива, розширили асортимент зелені та салатів у відділі «Овочі та фрукти». В таких магазинах впроваджують пілотні проєкти – відділи «Піца на замовлення» та «Курка-гриль».

«Реконструкція та модернізація – це, безумовно, капіталомісткі процеси. Однак такі інвестиції цілком доцільні, адже оновлені дискаунтери приваблюють нових покупців, отже, зростає товарообіг і збільшується середній чек. Після реконструкції знижуються витрати завдяки впровадженню енергоефективних технологій», – розповів Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ».

Багато інноваційних рішень, які сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету країни, вперше були протестовані та впроваджені саме в «АТБ», а деякі з них є власною розробкою цієї команди.

Станом на сьогодні у 263 населених пунктах 23 областей України цілодобово працюють 1026 комфортних дискаунтерів «АТБ». На їхніх поличках представлені понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів і товарів найвищої якості за цінами, які на 10–15% нижчі за середньоринкові. Більш того, близько третини з них представлено товарами власних торгових марок та власним імпортом. Це означає, що загальна економія коштів покупця може становити 40% від початкової ціни та навіть більше.

Невпинний розвиток і впровадження інноваційних технологій – головні складові успішності сучасного бізнесу. Як й відомі європейські лідери Lidl та Aldi, компанія «АТБ-Маркет» надає пріоритет інвестиціям у новаторські проєкти з енергозбереження, екологічної безпеки та впровадження сучасних технологій.

Мільйони українців довіряють мережі «АТБ» не тільки завдяки доступним цінам і якісному сервісу – особливе значення мають якість і свіжість продукції у цих дискаунтерах. Кілька років поспіль супермаркети «АТБ» проходять сертифікацію на відповідність вимогам стандарту ISO 22000:2005. Він ґрунтується на контролі безпеки продуктів на всіх етапах: сировина, виробництво, транспортування, зберігання у належних умовах. Проводять і системні внутрішні перевірки й аудити, що дозволяє покупцям бути впевненими в якості товарів з асортименту «АТБ», зокрема й на Франківщині.

Багаторічний лідер вітчизняної галузі ритейлу «АТБ» будує свою роботу за європейським зразком, надаючи потужного імпульсу українській торгівлі й економіці у цілому.

Оксана Рожок

Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/shho-sogodni-vidbuvayetsya-na-ukrayinskomu-rynku-rozdribnoyi-torgivli/”