У Епіфанія презентували нове видання – вісник «Помісна церква»

30

Нояб -0001

У Епіфанія презентували нове видання – вісник «Помісна церква»

В Статьи

Згодом на видання можна буде підписатись за передплатним індексом — У Епіфанія презентували нове видання – вісник «Помісна церква»
Згодом на видання можна буде підписатись за передплатним індексом
В кожному номері видання буде розповідатися про діяльність Київських митрополитів Об этом сообщает vzhovkvi.in.ua со ссылкой на СМИ.


Православна церква України оголосила про ще одне офіційне друковане видання – вісник «Помісна Церква». Про це йдеться у повідомленні ПЦУ у «Фейсбуці».


«У журналі ви ознайомитесь з діяльністю її предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Цей церковний вісник щомісяця повідомлятиме читача про актуальні новини з життя українського та світового православ’я. Із журналу ви зможете почерпнути натхнення, прочитавши богословські роздуми та рефлексії», — йдеться у повідомленні.


Окрім цього, у кожному номері видання буде розповідатися про діяльність Київських митрополитів. У найближчому випуску надруковано відомості про першого святителя на українських землях – митрополита Київського і всієї Руси Михаїла Сиріна.«Запитуйте про наявність журналу при кафедральних соборах. Згодом на видання можна буде підписатись за передплатним індексом», — додали в Українській православній церкві.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-epifaniya-prezentuvali-nove-vidannya-visnik-pomisna-cerkva--629957.html”