Ефектна Джіджі Хадід знялася для обкладинки Vogue: блискуче фото

30

Нояб -0001

Ефектна Джіджі Хадід знялася для обкладинки Vogue: блискуче фото

В Статьи

Джіджі Хадід

Окрім насиченого графіку на паризькому та міланському Тижнях моди Джіджі Хадід встигла знайти час для приголомшливої зйомки. 24-річна модель постала на обкладинці німецького Vogue. Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.

Анонс листопадової обкладинки німецької версії журналу Vogue представники глянцю опублікували на інстаграм-сторінці.

Як зазначили у коментарі до обкладинки з Джіджі Хадід, свіжий номер присвячуватиметься легендарному фотографу, Пітеру Ліндбергу, який помер на початку вересня цього року. "VOGUE – 40 років у картинках" – таку назву отримав випуск з відомою моделлю.

Для лицевої сторінки важливого номера Джіджі Хадід фотографував італійський fashion-фотограф Giampaolo Sgura. А стилістикою зйомки займалися редакторка видання Christiane Arp та спеціалізований стиліст Nicola Knels.

На фото 24-річна Джіджі постала у чорному костюмі, декорованому паєтками, від Майкл Корс. Макіяж очей був доволі природним, а яскравості додавали лише нафарбовані червоною помадою губи.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений VOGUE Germany (@voguegermany)


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/efektna_dzhidzhi_hadid_znyalasya_dlya_obkladinki_vogue_bliskuche_foto_n1214815”