Обшуки у Макеєнка: це не стосується журналістів каналу "Прямий", це щодо купівлі-продажу, - ДБР

30

Нояб -0001

Обшуки у Макеєнка: це не стосується журналістів каналу "Прямий", це щодо купівлі-продажу, - ДБР

В Статьи


Обшуки у власника телеканалу "Прямий" Володимира Макеєнка відбуваються у рамках кримінального провадження щодо купівлі-продажу каналу

Про це заявила речниця ДБР Анжеліка Іванова під час спілкування із журналістами, передає Еспресо.TV Об этом сообщает bim-bo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Були вже і допити, в тому числі Петра Порошенка. Це не сенсаційна історія, це процес досудового розслідування, власне ніякого тиску на ЗМІ, журналістів немає", — запевнила Іванова.

За її словами, це провадження, яке не стосується діяльності журналістів телеканалу "Прямий, тільки щодо купівлі-продажу каналу.

Нагадаємо, 7 листопада слідчі ДБР прийшли з обшуками до власника каналу "Прямий" Володимира Макеєнка і шукають документи.

  • Наразі ДБР проводить слідство у справі про купівлю-продаж "Прямого". Ця справа була відкрита за заявою ексзаступника голови Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова. Глава ДБР Роман Труба раніше не виключав арешт активів телеканалу.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/07/obshuky_u_makeyenka_ce_ne_stosuyetsya_zhurnalistiv_kanalu_quotpryamyyquot_ce_schodo_kupivli_prodazhu_dbr”