Активісти зняли фільм про "дерибан" землі у Карпатах (відео) | Версії | новини та розслідування

30

Нояб -0001

Активісти зняли фільм про "дерибан" землі у Карпатах (відео) | Версії | новини та розслідування

В Статьи

Результат пошуку зображень за запитом "дерибан землі" Об этом сообщает ballot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фільм містить в собі виключно інформацію, яка може бути перевіреною будь-ким на сайті, карті Держгеокадастру України. Фільм був підготовлений в ході отримання інформації, яка надходила з різних джерел, у зв’язку з нещодавно порушеною кримінальною справою по факту масового незаконного виділення земель в с. Лопухів. Масові розкрадання земель в селі Лопухів Тячівського району Закарпатської області керуються Фабрицієм Іваном Івановичем, головою Тячівської районної ради, жителем села Лопухів та сільським головою Лопухова Фабрицієм І.Ю. За декілька місяців 2019-го року було майже повністю роздано урочище “Плайська” і частина земель Свидовця.

Власниками ділянок стали абсолютно невідомі жителям села Лопухів особи,а також особи зацікавлені в дерибані, а саме ділянки отримали жінка голови села та батько Івана Івановича, Земельні ділянки належать сільським жителям, яким були надані у користування під ведення особистого селянського господарства, а також ці землі відносяться до земель лісового фонду, і слідство має встановити, чи давав Брустурянський лісгосп погодження меж, – йдеться на сторінці Небайдужа Тячівщина.

Фільм 1 "ЧІК"! Хто продає село Лопухово?" Розслідування. Тячівський район, Свиидовець, Корупція Закарпаття.

Допоможіть поширити ! Фільм 1 "ЧІК"! Хто продає село Лопухово?". Фільм містить в собі виключно інформацію, яка може бути перевіреною будь-ким на сайті, карті Держгеокадастру України. Фільм був підготовлений в ході отримання інформації, яка надходила з різних джерел, у зв’язку з нещодавно порушеною кримінальною справою по факту масового незаконного виділення земель в с. Лопухів. Масові розкрадання земель в селі Лопухів Тячівського району Закарпатської області керуються Фабрицієм Іваном Івановичем, головою Тячівської районної ради, жителем села Лопухів та сільським головою Лопухова Фабрицієм І.Ю. За декілька місяців 2019-го року було майже повністю роздано урочище "Плайська" і частина земель Свидовця. Власниками ділянок стали абсолютно невідомі жителям села Лопухів особи,а також особи зацікавлені в дерибані, а саме ділянки отримали жінка голови села та батько Івана Івановича, Земельні ділянки належать сільським жителям, яким були надані у користування під ведення особистого селянського господарства, а також ці землі відносяться до земель лісового фонду, і слідство має встановити, чи давав Брустурянський лісгосп погодження меж.

Опубліковано Небайдужою Тячівщиною Четвер, 7 листопада 2019 р.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/aktivisti-znyali-film-pro-deriban-zemli-u-karpatah-video/”