Главная>>Разное>>Парубій відповів на 35 запитань
Парубій відповів на 35 запитань

30

Нояб -0001

Парубій відповів на 35 запитань

В Разное

— Звернення до Кабінету міністрів про повернення до візового режи­му з Росією може бути на наступ­ному пленарному тижні, — каже голова Верховної Ради 46-річний Андрій ПАРУБІЙ на прес-конферен­ції 27 червня. Її присвятили еква­тору роботи парламенту восьмого скликання.

Парубій за понад 2 год. відповів на 35 запитань.

— Вступ до НАТО — це амбітна мета. Але угода про асоціацію і безвіз дове­ли — для нас немає неможливого. Ми ще побачимо прапор України перед штаб-квартирою НАТО в Брюсселі, — говорить Андрій Володимирович.

— Ідея із законопроектом щодо ре­інтеґрації Донбасу ще на стадії обгово­рення. Це — один із амбітних намірів, який ми націлені розглянути наступ­ного пленарного тижня. Пропонується новий формат, який давав би можли­вість проведення військових дій, операцій і не припиняв би демократич­ну процедуру. А також створення опе­ративного штабу для кращого управління всіма нашими підрозділами сил безпеки й місцевими військовими адміністраціями.

На зміну виборчої системи немає по­літичної волі. На жоден із семи законо­проектів, які є у Верховній Раді. Трива­ють дискусії.

До кінця осені адміністрація прези­дента СІЛА вирішить, чи надавати Украї­ні летальну зброю, говорить Парубій.

15 травня минуло 900 днів роботи Верховної Ради восьмого скликання. На позачергових виборах у жовтні 2014 року до парламенту пройшли “Народний фронт”, “Блок Петра Порошенка”, “Самопоміч”, “Опозицій­ний блок”, Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”.

У Раді працюють 423 депутати — 225 обрані за списками партій, 198 — в од­номандатних округах. Свої повноваження парламент має припинити 2019 року.

Назар ВАЛЬЧУК

 

Джерело статті: “Газета по-українськи”