Главная>>Разное>>«Роллтон» дарує золото
«Роллтон» дарує золото

30

Нояб -0001

«Роллтон» дарує золото

В Разное

З радістю повідомляємо про закінчення національної програми лояльності для продавців ТМ «Роллтон». Ми вже готові оголосити результати та подякувати кожному, хто взяв участь у програмі.

Протягом весни компанія «Маревен Фуд Україна» проводила національ­ну програму лояльності, головна мета якої — відзначити найбільш активних учасників та вручити їм заохочувальні призи та подарунки.

Кожен місяць на учасників чекав ро­зіграш суперпризу — золотий кулон. За весь період ми маємо трьох переможців з різних куточків України. У берез­ні головний приз отримала мешканка міста Новограда-Волинського Драголюк Оксана, у квітні мали переможницю з Харкова — Естаф’єву Оксану, а у травні власницею золотого кулона стала Токар Наталя зі селища Зелений Гай.

За весь період програми лояльнос­ті серед учасників було замовлено більш ніж 2 500 різноманітних подарунків, се­ред яких поповнення мобільного рахун­ку, сертифікати до інтернет-магазину побутової техніки «Розетка.юа», розігра­но 15 сертифікатів до магазину «Золотий Вік» та, звісно ж, золотий кулон у вигляді макаронного виробу — метелика.

Для кожної з наших переможниць було великою несподіванкою отриман­ня головного призу. Естаф’єва Окса­на поділилась з нами: «До останнього не вірила, що саме я отримаю голо­вний приз, адже ставати головним пе­реможцем великої акції дуже приємно та несподівано».

Ми щиро раді кожному, хто приєд­нався до програми та активно брав участь у розіграші призів.

Надалі чекайте нових дійств від ТМ «Роллтон», активно беріть участь та будьте впевнені — удача усміх­неться саме вам.

Олена АНТОНІВ.

 

Джерело статті: газета «Високий замок»