Главная>>Разное>>Кому пощастить на траві Вимблдону?
Кому пощастить на траві Вимблдону?

30

Нояб -0001

Кому пощастить на траві Вимблдону?

В Разное

До другого кола знаменитого тенісного турніру пробилися троє представників України.

Після першого раунду основної “сітки” Вимблдонського тенісного турніру (Велика Британія) представництво України зменшилося рівно вдвічі. Удруге коло вийшли Еліна СвітолінаЛеся Цуренко і Сергій Стаховський. На жаль, Катерина Бондаренко, Олександр Долгополов та Ілля Марченко зачохлили ракетки вже на старті.

ЛЕСЯ ЦУРЕНКО у першому колі “трав’яного” турніру серії «Великий шолом» (призовий фонд — понад 19 мільйонів доларів) перемогла німкеню Юлію Ґьорґес — 6:7, 7:6, 6:4. Судячи з рахунку, “заруба” була нівроку...

Дуже непростий стартовий жереб випав нашій головній надії — харків’янці Еліні Світоліній, яка “сіяна” на Вимблдоні під 4-м номером. Австралійка Ешлі Варті дуже впевнено грає на траві, не­дарма нещодавно дійшла на турнірі в Бірмінгемі до фіналу. До того ж у Світоліної напередодні Вимблдону були про­блеми з ногою, Еліна навіть не виклю­чала, що пропустить турнір... На відміну від матчу Кубка Федерацій проти збір­ної Австралії, коли Світоліна перемогла Варті у трьох сетах, на Вимблдоні Еліна впоралася зі суперницею у двох (7:5, 7:6). Зате яких! У першому Варті вела за рахунком 5:3 і навіть мала матч-бол, але Світоліна відігралася й довела сет до перемоги. Доля другого сету вирі­шилася на тай-брейку, причому вперта Варті відіграла п’ять матч-болів... У се­реду, 5 липня, перша ракетка України у другому колі Вимблдону зустрічалася з італійкою Ск’явоне. Це була “битва по­колінь”: 22-річна Еліна проти 37-річної Франчески, для якої цей сезон — остан­ній у турі «WTA».

На жаль, вже у першому колі програ­ла наша Катерина Бондаренко. Яніна Вікмаєр із Бельгії була сильнішою (6:2, 7:5), хоча другий сет українка могла ви­гравати...

Через рецидив старої травми не зміг дограти свій матч проти швей­царця Роджера Федерера наш Олек­сандр Долгополов (3:6, 0:3, відмова). Ілля Марченко прекрасно боровся, але все-таки поступився чеху Іржи Ве­селому — 1:6, 6:4, 6:4, 5:7, 1:6. На по­чатку п’ятого сету Марченко послиз­нувся й упав, після чого програв п’ять ґеймів поспіль. «Я впав на те коліно, де у мене тріщина меніска», — розпо­вів після гри Ілля.

Натомість ще один українець, Сер­гій Стаховський, стартував в основній “сітці” Вимблдону, до якої пробився крізь кваліфікацію, із перемоги. Ста­ховський здолав опір француза Жюльєна Беннето — 6:3, 7:6, 2:6, 6:2. У середу, 5 липня, Сергій мав зіграти у другому колі з японцем Кеї Нішікорі.

Ганна ЄРМАК

 

Джерело статті: газета «Високий замок»