Главная>>Разное>>Viktor Halasiuk: "Направив Премєр-Міністру Volodymyr Groysman депутатське..."
Viktor Halasiuk: "Направив Премєр-Міністру Volodymyr Groysman депутатське..."

30

Нояб -0001

Viktor Halasiuk: "Направив Премєр-Міністру Volodymyr Groysman депутатське..."

В Разное

Viktor Halasiuk в facebook:

Направив Премєр-Міністру Volodymyr Groysman депутатське звернення з вимогою припинення порушення законності згідно ст. 17 Закону Про статус народного депутата України. Об этом сообщает okolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

Урядовці не тільки провалили створення експортно-кредитного агентства в строк, відведений законом. Досі не проведені навіть базові підготовчі заходи. Натомість керівництво МЕРТ офіційно пропонує уряду порушити закон і відстрочити створення ЕКА!

Поінформував Премєр-Міністра про неприпустимість такої ситца ... ції. Сподіваюсь він зробить належні висновки, у тому числі і кадрові.

Ми з Олег Ляшко і командою РПЛ переконані, що подолати сировинну хворобу нашої економіки, а отже й масову бідність в Україні, можливо через докорінну зміну економічної політики. Експортно-кредитне агентство, індустріальні парки, державний банк розвитку, агенція підтримки малого бізнесу, державно-приватне партнерство, енергосервісні-контракти та інші інститути й механізми розвитку - невідємна складова Антикризового Плану Розвитку Економіки https//www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750 , який ми обовязково втілимо в життя!Viktor Halasiuk
Viktor Halasiuk
Viktor Halasiuk