Главная>>Разное>>Найстабільніша валюта — сочевиця
Найстабільніша валюта — сочевиця

30

Нояб -0001

Найстабільніша валюта — сочевиця

В Разное

Прибутковість цієї культури вражає і досвідчених фермерів, і агрохолдинґи. Об этом сообщает sobitie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сочевицю називають царицею се­ред бобових. Попит на неї у світі величезний, та й ціна на зерно — приваблива. Тож не дивно, що площі під цю культуру постійно збільшують.

— Цього року сочевицю посія­ли на 10 тисячах гектарів, з яких зібрали 12 — 15 тисяч тонн вро­жаю, — розповідає директор ГС “Співтовариство виробни­ків і споживачів бобових Украї­ни” Микола Вареник. — Середні врожаї сочевиці в Україні — при­близно 1,5 т/га. Але є прикла­ди, коли збирають і 2 — 2,5 т/га.

Рентабельність її досить висо­ка — від 50 до майже 150%. За­цікавленість культурою зростає і у фермерів, і в агрохолдинґів. Адже сочевиця дуже хороша для перепродажу, вона легко продається на експорт. Крім того, ця культура не дуже вибаглива у вирощуванні, добре переносить посуху і покращує родючість ґрунтів, що важливо в умовах дефіциту органічних доб­рив.

— Тобто сочевиця навіть прибутковіша, ніж соняш­ник, який у попередні ро­ки був незмінним лідером за прибутковістю?

— Звичайно, — додає Єлизаве­та Малишко, провідний експерт компанії “УкрАгроКонсалт”. — І навіть прибутковіша, аніж пше­ниця. Адже зернові зазвичай да­ють 30 — 40% рентабельності. Та й коштує сочевиця дорожче. За тонну пшениці на внутрішньому ринку сьогодні правлять 5 тисяч гривень, а сочевиці — 21 тисячу, тобто в чотири рази більше.

— Куди експортуємо вро­жай?

■ М. Вареник:

— У 2015/2016 маркетингово­му році Україна продала за кор­дон 568 тонн зеленої сочевиці. Минулоріч її продаж за кордон зріс майже втричі — до 1,6 тисячі тонн. Ос­новними покупцями є країни ЄС, Ізраїль, Банґладеш.

— Чи зростатимуть площі під сочевицею надалі?

■ М. Вареник:

— Згідно з програмою розвитку в Україні посівів нуту, сочевиці та квасолі, площі під сочевицею по­винні збільшитися в 2020 році до 50 — 70 тисяч гектарів, а виробни­цтво перевищити 100 тисяч тонн. До речі, Україна в 30-ті роки ми­нулого століття також вирощува­ла сочевицю на площах понад 100 тисяч га.

У Канаді, де умови вирощування сочевиці схожі з нашими, площі під цією культурою займають 900 ти­сяч га, минулого року там зібрали 3,2 мільйона тонн сочевиці.

Зазначу, продовольча й сіль­ськогосподарська організація ООН внесла чотири бобові (нут, сочевицю, квасолю, горох) до найважливіших білкових куль­тур світу для харчування люд­ства. Сочевиця не тільки бага­та на білок. Сучасні досліджен­ня доводять, що введення її в їжу знижує ймовірність цукрового діабету II типу та інфаркту міо­карда.

Леся ЯСИНЧУК

 

Джерело статті: газета “Експрес”