Главная>>Разное>>Ціна за ліжко-місце — 200 доларів
Ціна за ліжко-місце — 200 доларів

30

Нояб -0001

Ціна за ліжко-місце — 200 доларів

В Разное

Пан Віталій працює в Умані такси­стом уже досить давно. Ставиться до щорічних відвідин прочан однознач­но: «Краще б їх не було тут зовсім!». Об этом сообщает 0412ua.com со ссылкой на СМИ.

— Перетворили район, що біля мо­гили, на Шанхай. Щороку там виро­стають все нові й нові бараки, готелі і гостели. Обіцяють одну кількість поверхів, а за певний час там тих поверхів стає удвічі, а то й утричі, більше. Міська влада на це дивиться крізь пальці, про будь-які перевір­ки будівельників попереджають.

Місцеві ж намагаються на час їхніх святкувань звідти виїхати геть. Для решти діє пропускна система. Хіба це нормально? Ми на своїй землі, у рідному місті маємо таке терпіти. Хоч і спілкуватися мені з ними доводи­лося нечасто, але хасиди неприємні і нахабні, поводяться, як удома. Добре, що послугами таксі користуються рідко, то я маю хоч цілі нерви та авто.

Пані Наталя зізналася чесно, що ставиться до цього явища неодно­значно. З одного боку, каже, хасиди дають можливість заробити місцевим непогані гроші, з іншого ж — багато смітять і привозять «заразу».

— Я — медик, працювала у поліклі­ніці, проте доводилося і виїжджати на виклики до прочан. Ох і надивилася на них, чим хворіють, і наслухалася: уміють вони на нашій мові усі лайливі слова казати, і чомусь кажуть їх по­стійно. Багато моїх знайомих здають своє житло, а на час паломництва переїжджають до родичів чи живуть у гаражі. Коли тепло, то ще нічого, а коли прохолодна погода, то дуже мерз­нуть, але терплять. Проте, наприклад, моя колега так вивчила двох дітей.

Чесно із місцевих ціну за житло не називає ніхто. Хоча зізнаються, що мінімальна ціна ліжко-місця стартує від ста доларів. Й інколи сягає понад 200. Не гребують прочани платити і за приготування їжі, і за втіхи ті­лесні. Так працівники прокуратури і національної поліції в одному з місцевих готе­лів задокументували факт звідниц­тва, який здійснила жителька міста Первомайськ Миколаївської області. Жінка за гроші організувала надання сексуальних послуг.

 

Джерело статті: газета “Нова доба”