Олег Крапівін: що знайшли у "Олега Бакінського" правоохоронці?

30

Нояб -0001

Олег Крапівін: що знайшли у "Олега Бакінського" правоохоронці?

В Статьи


У п’ятницю, 9 жовтня 2020 року, працівники київського Управліняя стратегічних росзлідувань ДСР Національної поліції України здійснили обшук в помешканні 60-річного співзасновника ГО “Конгрес київських азербайджанців” Олега Крапівіна, який відомий в статусі “авторитетного бізнесмена” на прізвисько “Олег Бакінський”. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.Об этом сообщает UKRCOMPROMAT.INFO со ссылкой на ord-ua.com
За його словами, у домоволодіння Крапівіна правоохоронці завітали в рамках розслідування кримінальної справи про стрілянину у ТРЦ “Dream Town” в Оболонському районі столиці 10 вересня 2020 року. Тоді правоохоронці повідомили: у приміщенні закладу між 25-річним чоловіком та кількома його опонентами виник конфлікт.

Об этом сообщает Политика 2.0

Надалі один з учасників суперечки вихопив травматичний пістолет та гумовими кулями кілька разів поцілив у потерпілого, після чого разом з іншими учасниками подій — зник.

За інформацією Dетектив-Info, силовики вважають ймовірно причетним до цього інциденту, що кваліфікований як злісне хуліганство (ч.4 ст.296 КК України) сина “Олега Бакінського” — Султанбека Крапівіна.

(Султанбек та Олег Крапівіни)

Останній не вперше опиняється в фокусі уваги правоохоронців. З матеріалів судового реєстру випливає, що Крапівіну-молодшому закидали хуліганство в стані алкогольного сп’яніння та чіпляння до громадян з нецензурною лайкою ввечері 2 серпня 2016 року (ст. 173 КУпАП) в Борисполі.

Згідно повідомленням ЗМІ, тоді тоді молодик на кермом автівки “Range Rover” врізався в “маршрутку”, після чого втік з місця конфлікта, а надалі переконував — його не було під час ДТП.

Провадження у цьому випадку “загальмувало” через те, що ПІБ сина “Олега Бакінського” відпочатку занотували латиною. Надалі його було звільнено від відповідальності ”у зв’язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення”.

У травні 2017 року іншу справу щодо Султанбека Крапівіна розглядали служителі Феміди. Тоді суддя Оболонського районного суду Києва Андрій Шевчук за наслідкам інциденту щодо складення стосовно сина “авторитетного бізнесмена” адмінпротоколу за “пиятику за кермом” (ч. ст.130 КК України), позбавив достойника прав строком на рік та наклав на нього штраф в розмірі 10,2 тис.₴


Джерело статті: “https://ukrcompromat.info/oleg-krapivin-shho-znajshli-u-olega-bakinskogo-pravooxoronci/”